KONST / Litografier / Färglitografi 7919466
*
nr 791 9466
Färglitografi
A Lawn Meet at Aske, motivets mått: 36x97
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 18:55:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 09:43:56
1
1.000 kr
19/11 16:12:31
2
Vinnande bud
19/11 18:44:51
3
1.400 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: a lawn meet at aske färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
*
Färglitografi
nr 791 9466
Färglitografi
A Lawn Meet at Aske, motivets mått: 36x97
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 09:43:56 | 1 | 1.000 kr |
19/11 16:12:31 | 2 | Vinnande bud |
19/11 18:44:51 | 3 | 1.400 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: a lawn meet at aske färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41